ŚWIĄTECZNY SWING – An evening with KC Nwokoye

KC Nwokoye Christmas Concert
Category: Case Studies

Magiczna atmosfera, przepełniona pozytywną energią, radosne dźwięki Swing przywodzące na myśl nasze ulubione i lubiane klasyczne utwory świąteczne od takich sław jak Nat King Cole, Michael Buble, Bing Crosby czy Frank Sinatra. To właśnie “Świąteczny Swing”. Specjalny tematyczny świąteczny koncert KC Nwokoye i jego zespołu.

Z wielką przyjemnością zapraszamy na koncert KC Nwokoye, który wprawi nas wszystkich w energetyczny, magiczny i radosny świąteczny nastrój.

Ten wyjątkowy tematyczny koncert został zapoczątkowany przez KC Nwokoye w 2014 roku w celu stworzenia magicznego show w stylu swing, w atmosferze radości, tańca, świętowania, szczęścia, miłości i nadziei, które oddają świątecznego ducha Bożego Narodzenia. Z roku na rok koncert stał się głównym wydarzeniem i ważną częścią świątecznej tradycji dla bardzo wielu ludzi z regionu Śląskiego. Miejscem, w którym można spotkać się z rodziną, świętować z przyjaciółmi, zaprosić bliskich jako wyjątkowy świąteczny prezent i wiele, wiele więcej. Koncert uwielbiają wszyscy: dziadkowie, świeżo upieczeni rodzice, młodzież, pary, ktoś, kto chce przeżyć magiczny wieczór w sali pełnej pozytywnej energii lub po prostu przyjaciele, którzy chcą spędzić wyjątkowy czas razem. To najlepszy sposób na rozpoczęcie Bożego Narodzenia każdego roku! Tegoroczny koncert będzie jeszcze bardziej wyjątkowy, ponieważ w ubiegłym 2020 roku koncert został po raz pierwszy odwołany, a KC Nwokoye wraz ze swoim zespołem są pełni entuzjazmu aby dać publiczności kolejny jeszcze bardziej spektakularny i niezapomniany świąteczny koncert pełen swingu, radości, miłości, świętowania i nadziei.

KC Nwokoye to nigeryjski kompozytor, artysta i autor tekstów mieszkający w Polsce. Nie ma wielu stylów muzycznych, które łączą Swing, Sambę, Bossa nova, Soul, Afro Jazz i Latin-Jazz, tak jak robi to KC Nwokoye. Jego muzyka jest absolutnie dynamiczna i oryginalna, z energetycznym, uduchowionym i radosnym posmakiem muzycznym inspirowanym legendami; Nat King Cole, Michael Buble, Frank Sinatra, Sade, Gregory Porter, Marvin Gaye i inni. Jako wykonawca KC zachwyca publiczność znanymi melodiami i wykonuje każdą piosenkę w świeży i intrygujący sposób. Jego koncerty są pełne serca, pięknych piosenek, tańca, świętowania i radosnych przeżyć, które tworzą magiczną atmosferę. Płynnie łączy swingową muzykę z innymi stylami, tworząc fascynującą kombinację zajmującej i chwytliwej muzyki, przy której może się bawić każdy. Zawsze gra ze znakomitymi i utalentowanymi muzykami.

KC posiada ponad 100 oryginalnych kompozycji, w tym trzy albumy: CELEBRATE (2018), SHINE (2015) i Matters of the Heart (2010), które zyskały szerokie uznanie. KC kontynuuje swoją misję dawania ludziom radości poprzez swoją muzykę i inne projekty.

Nowy album KC “Celebrate” jest dostępny we wszystkich sklepach 

Kasa biletowa

KC Nwokoye Christmas Concert

KC Nwokoye Christmas Concert

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>